Bezpečnostní agentura Pardubice - Nabídka služeb

Vítejte na stránkách naší společnosti.

Naše agentura působí na úseku bezpečnosti již od roku 2005, a to převážně v Pardubickém kraji. Některé služby poskytujeme v celé České republice. Do roku 2013 jsme působili jako soukromá agentura a v roce 2014 jsme vstoupili na trh jako právní subjekt (s.r.o.). Zkvalitnili jsme tak ještě více své služby a zároveň jsme se stali rovnocenným partnerem pro ostatní společnosti.
Mezi naše nejdůležitější partnery patří například společnosti: Tenza, IDS Cargo, Rail Cargo Logistic, Cinestar Pardubice a další stále přibývají (další naše vybrané partnery naleznete v odkazu Naši partneři).
V oblasti bezpečnosti máme bohaté zkušenosti, pracujeme vždy svědomitě a kvalitně. Náš tým je složen z profesionálů, kteří si poradí s veškerou problematikou. Naši zaměstnanci pravidelně podstupují fyzické zkoušky a psychologické testy. Mají také znalost zdravotního minima. Jsou připraveni zasáhnout v každé situaci.
Věříme, že s naší prací budete vždy maximálně spokojeni, ať už při jednorázové, či dlouhodobé spolupráci. Potřebujete bezpečnostní službu pro ostrahu objektu, osob nebo "jen" PCO? Vyberte si z našeho seznamu služeb v levém menu, kde se můžete dozvědět další podrobnosti. Samozřejmě veškeré bezpečnostní služby naše agentura přizpůsobí dle návrhu a požadavku klienta, kdy Vám na základě analýzy bezpečnostních rizik navrhneme a v případě Vašeho zájmu i realizujeme požadované cílové řešení - sjednejte si schůzku s naším obchodním zástupcem, kontaktovat nás můžete na telefonech uvedených na stránce Kontakty (horní menu).
Naše bezpečnostní agentura Warrior Security je tu právě pro Vás!
Naše firma má sjednané pojištění odpovědnosti škod u České pojišťovny.
CZIN.eu TOPlist